ULF WAHLBERG. Färglitografier ur mappen Skrotbilar, 3 st. Signerade -81 och numrerade 189/200.

250042. ULF WAHLBERG. Färglitografier ur mappen Skrotbilar, 3 st. Signerade -81 och numrerade 189/200.

"Tijuana, Mexico" 42 x 51 cm. "Citroën" 24 x 17 cm. "Ökenlandskap med bilar" 36 x 26 cm.

Två oramade.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Två oramade.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 1 178