MODELLBILAR mestadels Wiking. Cirka 70 stycken.

249972. MODELLBILAR mestadels Wiking. Cirka 70 stycken.

1:87.

Någon enstaka med rester av påmålning. Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:87.

Antal besök: 621