BO SJÖBERG Y:SON. Landskapsmotiv med björkar, olja på duk, signerad.

249968. BO SJÖBERG Y:SON. Landskapsmotiv med björkar, olja på duk, signerad.

73 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 92 cm.

Antal besök: 1 143