ULRIKA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, 5 delar, Kosta Boda, signerade.

249913. ULRIKA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, 5 delar, Kosta Boda, signerade.

Skål på fot, "Open mind", dekorsignerad Ulrika HV/SG, Höjd: 20, Diam: 18 cm.
4 Snappsglas, signerade, Höjd: 10 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 286