TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG , 4 delar , 1900-tal.

249909. TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG , 4 delar , 1900-tal.

3 st Stolar, smide
1 st Runt bord, smide målad plåt.
Diameter 70 cm, höjd 68 cm.

Saknar fotavslut, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st Stolar, smide
Diameter 70 cm, höjd 68 cm.

Antal besök: 998