PALLAR, 4 st, AP - 100 Made in Sweden samt PALL, omärkt, plast, 1900-tal.

249906. PALLAR, 4 st, AP - 100 Made in Sweden samt PALL, omärkt, plast, 1900-tal.

Höjd ca 45 - 46 cm.

Slitage, repor, en pall med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 - 46 cm.

Antal besök: 3 192