PARTI DIVERSE, 4 delar, metall, 1900-tal.

249882. PARTI DIVERSE, 4 delar, metall, 1900-tal.

1 par ljusstakar samt tändstickshållare, nysilver, GAB, högsta höjd ca 12,5 cm.
Bordsuppsats med tändstickshållare, höjd ca 29 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 676