ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Fat, 2 st, glas, "Tulipa" Kosta Boda, signerade.

249879. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Fat, 2 st, glas, "Tulipa" Kosta Boda, signerade.

Diameter: 32 cm.

Åldersslitage. Medföljer originalförpackning.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 32 cm.

Antal besök: 3 761