ORIENTMATTA, "Bochara", Pakistan, signerad, 239 x 157 cm.

249874. ORIENTMATTA, "Bochara", Pakistan, signerad, 239 x 157 cm.

Medaljonger på röd botten.

Bruksslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medaljonger på röd botten.

Bruksslitage samt fläckar.

Antal besök: 725