ANDERS ZORN. "Mina modeller" 1916, etsning. Signerad och daterad i plåten samt signerad i blyerts.

249811. ANDERS ZORN. "Mina modeller" 1916, etsning. Signerad och daterad i plåten samt signerad i blyerts.

19,7 x 15 cm.
Litteratur: Asplund 273.

Kraftigt gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

19,7 x 15 cm.
Litteratur: Asplund 273.

Kraftigt gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 2 672