AKUSTISK GITARR, BS (Birger Steiner) 1970-talet.

249806. AKUSTISK GITARR, BS (Birger Steiner) 1970-talet.

Längd, 108 cm
PÅ 1970-talet producerade fabriken i gitarrfabriken i Lugnås till jazzgitarristen Birger Steiner under namnen märkesnamnen Steiner och BS.

Bruksskick
Färgfläckar baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, 108 cm

Bruksskick
Färgfläckar baksida.

Antal besök: 9 209