URNA med lock, porslin, Kina, Xuande stil, 1900-tal.

249804. URNA med lock, porslin, Kina, Xuande stil, 1900-tal.

Höjd, inklusive lock, 42 cm.

Åldersslitage.
Glasyrsläpp insida av lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive lock, 42 cm.

Åldersslitage.
Glasyrsläpp insida av lock.

Antal besök: 863