FIGURER, 5 st, snidat trä, bl.a. Seved Peterson, Wästervik, 1900-talets första hälft.

24979. FIGURER, 5 st, snidat trä, bl.a. Seved Peterson, Wästervik, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 23-42 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23-42 cm.

Skador.

Antal besök: 1 272