JOHAN ERICSON. Landskap med väderkvarn, olja på pannå, signerad.

249770. JOHAN ERICSON. Landskap med väderkvarn, olja på pannå, signerad.

30 x 40 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm.

något fläckig.

Antal besök: 1 217