FIGURIN, gips, flicka med korg, signerad samt brickmärkt Van Hasselt & Co.,1900-tal.

249767. FIGURIN, gips, flicka med korg, signerad samt brickmärkt Van Hasselt & Co.,1900-tal.

Signerad Antoine. Sockel med text Déposé Reproduction Interdite 1094. Undersida brickmärkt: Van Hasselt & Co Le Haye Bruxelles Paris.

Slitage, nagg, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, avslag.

Antal besök: 1 899