LAMPETT, porslin och mässing, Frankrike, sent 1800-tal.

249748. LAMPETT, porslin och mässing, Frankrike, sent 1800-tal.

För 2 ljus. Dekor med man och kvinna vid brunn.
Höjd ca. 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 596