SPARBÖSSA, metall, "Uncel Sam Bank", 1900/2000-tal.

249735. SPARBÖSSA, metall, "Uncel Sam Bank", 1900/2000-tal.

Höjd ca.29 cm.

Bruksslitage. Bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca.29 cm.

Bruksslitage. Bemålad.

Antal besök: 924