HEDNABORD, 1900-tal.

HEDNABORD, 1900-tal.
249710. HEDNABORD, 1900-tal.

Längd 165, bredd 62, höjd 56 cm.

Slitage, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!
249710. HEDNABORD, 1900-tal.

Slitage, maskstunget.

Antal besök: 780