ANDERS HÖGBERG. SMYCKESET, 4 delar, silver samt bergskristaller, Göteborg, 1979. Vikt 67 g.

249630. ANDERS HÖGBERG. SMYCKESET, 4 delar, silver samt bergskristaller, Göteborg, 1979. Vikt 67 g.

Armband, ring samt ett par örhängen. Armband, diameter ca 70 mm. Ring, storlek 20. Örhängen, clips, Höjd 18 mm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 2 045