SERVIS, porslin, 22 delar "Sanssouci" Rosenthal.

249561. SERVIS, porslin, 22 delar "Sanssouci" Rosenthal.

1 Terrin
4 Assietter
4 Tallrikar
4 Dessertfat
5 Djupa fat
4 Djupa dessertfat.

Bruksslitage. Fåtal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Terrin
4 Assietter
4 Tallrikar
4 Dessertfat
5 Djupa fat
4 Djupa dessertfat.

Bruksslitage. Fåtal nagg.

Antal besök: 966