NALLE WERNER. Olja på papper, stämpelsignerad.

249475. NALLE WERNER. Olja på papper, stämpelsignerad.

34 x 36 cm.

Veck, färgbortfall, bruksslitage.

Nalle Werner (1913–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 36 cm.

Nalle Werner (1913–1991)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 847