TABURETT, 1900-tal.

TABURETT, 1900-tal.
249407. TABURETT, 1900-tal.

Mahogny. Sits klädd i gyllenläder.

Bruksslitage, repor märken. Sits med slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
249407. TABURETT, 1900-tal.

Antal besök: 512