MATSERVISDELAR i porslin, 30 st, Old Country Houses, Hostess tableware, England.

249354. MATSERVISDELAR i porslin, 30 st, Old Country Houses, Hostess tableware, England.

Stengods med tryckt dekor i blå underglasyr
6 st djupa tallrikar, höjd 4 cm
12 mattallrikar, diameter 25 cm
12 assietter, diameter 17,5 cm
Stämplade Old Country Houses, Hostess tableware, England.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 367