PARTI MÄRKLINJÄRNVÄG.

PARTI MÄRKLINJÄRNVÄG.
249326. PARTI MÄRKLINJÄRNVÄG.

Spår, övergång, växlar, strömbrytare,7 vagnar, 1 lok, kataloger samt hus.

Ej funktionstestat. Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
249326. PARTI MÄRKLINJÄRNVÄG.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 028