SALONGSGRUPP, 5 delar, jugend, 1900-talets först hälft.

249282. SALONGSGRUPP, 5 delar, jugend, 1900-talets först hälft.

Bestående av soffa, 2 karmstolar och 2 banketter. Vitmålade. Soffans längd ca 154 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 772