GITARR, Levin, 1950-tal.

GITARR, Levin, 1950-tal.
24928. GITARR, Levin, 1950-tal.

Nr. 286943 24, med original fodral.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage skador.

Antal besök: 4 174