GOLVLAMPA, "Eskilstuna elektrofabriks ab" 1900-talets första hälft.

249273. GOLVLAMPA, "Eskilstuna elektrofabriks ab" 1900-talets första hälft.

Höjd i högsta läget ca 162 cm.

Slitage, fanerskada, elen behöver dras om.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 892