TURE MALMBERG. Olja på duk, kustbild, signerad T Malmberg samt daterad 45.

249230. TURE MALMBERG. Olja på duk, kustbild, signerad T Malmberg samt daterad 45.

Troligen Vy från hamnen i Mariehamn, Åland.
33x43 cm.

Flera duklagningar.
Duken är vitmålad på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x43 cm.

Flera duklagningar.

Antal besök: 7 493