GLAS, 3 delar, Vicke Lindstrand samt Ingeborg Lundin, Kosta samt Orrefors, omkring 1900-talets mitt.

249221. GLAS, 3 delar, Vicke Lindstrand samt Ingeborg Lundin, Kosta samt Orrefors, omkring 1900-talets mitt.

VAS, Vicke Lindstrand, Kosta. Höjd 13,5 cm
VAS, "Fåfängan", Vicke Lindstrand, Kosta. Höjd 16,5 cm
VAS, Ingeborg Lundin, Orrefors. Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 929