VÄTTAR, 2 st, trä och textil, 1800-tal.

249171. VÄTTAR, 2 st, trä och textil, 1800-tal.

Längd 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 904