CARL KYLBERG. Blyertsteckning, figurkomposition, signerad samt stämplad CK.

249159. CARL KYLBERG. Blyertsteckning, figurkomposition, signerad samt stämplad CK.

25 x 15 cm.

Oramad, gulnat blad.

Carl Kylberg (1878–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 15 cm.

Oramad, gulnat blad.

Carl Kylberg (1878–1952)

Antal besök: 1 185