SUPKOPPAR, 7 st, silver, bottendekor av Oscar II, L.Axelson, 1897.

249150. SUPKOPPAR, 7 st, silver, bottendekor av Oscar II, L.Axelson, 1897.

Total vikt ca 107 gram. Höjd ca 5,4 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 010