STRYKJÄRN, 18/1900-tal.

STRYKJÄRN, 18/1900-tal.
249136. STRYKJÄRN, 18/1900-tal.

Gjutjärn med handtag i trä. Längd ca 22 cm.

Slitage, märken, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, stötmärken.

Antal besök: 762