WILLIAM HENRY DAVIS. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

249016. WILLIAM HENRY DAVIS. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

Häst.
Ca. 54x67 cm.

Krackelyr, dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst.
Ca. 54x67 cm.

Krackelyr, dukskador.

Antal besök: 1 469