PIEDESTAL med KRUKA, keramik, 1900-tal.

249002. PIEDESTAL med KRUKA, keramik, 1900-tal.

Dekor i relief, höjd ca. 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 738