VÄSKOR, HATTAR med mera, 1900-talets första hälft.

248974. VÄSKOR, HATTAR med mera, 1900-talets första hälft.

Resväskor, dam och herrhattar och mössor med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 719