BLOMSTÄLL, 2 delar, porslin.

BLOMSTÄLL, 2 delar, porslin.
248950. BLOMSTÄLL, 2 delar, porslin.

Två delar.
Fat, Diameter 21 cm.
Figurin, Höjd ca 15 cm.

Åldersslitage.
Någon mindre nagg på figurin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två delar.
Fat, Diameter 21 cm.
Figurin, Höjd ca 15 cm.

Åldersslitage.
Någon mindre nagg på figurin.

Antal besök: 755