PARTI DIVERSE, bl.a. Goebel och porslinsdockor.

24895. PARTI DIVERSE, bl.a. Goebel och porslinsdockor.

Porslinsdockor, 2 st, 1900-talets första hälft. Höjd 12-13 cm.
Elefantfigurin, lergods. Höjd 8 cm.
Relief, Goebel. 15x12 cm.

Slitage. Relief smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Relief, Goebel. 15x12 cm.

Slitage. Relief smärre nagg.

Antal besök: 1 067