GOLVFIGURIN, porslin, 1900-talets senare del.

248944. GOLVFIGURIN, porslin, 1900-talets senare del.

I form av leopard. Höjd ca 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 530