FÅTÖLJ, Italiensk rokokostil, 1900-tal.

248868. FÅTÖLJ, Italiensk rokokostil, 1900-tal.

Rikt skuren dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikt skuren dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 017