APPLIQUER, 1 par, Brännförgylld brons, Gustaviansk stil, 1800-tal.

248807. APPLIQUER, 1 par, Brännförgylld brons, Gustaviansk stil, 1800-tal.

Behängda med prismor
Höjd 40 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Behängda med prismor
Höjd 40 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 962