KANDELABER, för 5 ljus, nysilver, 1900-talets första hälft.

248797. KANDELABER, för 5 ljus, nysilver, 1900-talets första hälft.

Kandelaber, nysilver.
Höjd 20 cm
Diameter 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelaber, nysilver.
Höjd 20 cm
Diameter 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 690