PARTI GLAS, 3 delar, bl.a. Vas, Richard Duborgh, PLUS, Norge, 1960/70-tal.

24878. PARTI GLAS, 3 delar, bl.a. Vas, Richard Duborgh, PLUS, Norge, 1960/70-tal.

Vas, Richard Duborgh, underfång.
Skål, design Vicke Lindstrand, Orrefors.
Vas, etsad dekor, signerad Kosta 1939 B-n 51 Bergh.
Höjd 11,5-16 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5-16 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 253