STOLAR, 1 par, Rokoko, "Skrattstolar", Lindome, 1700-tal.

248759. STOLAR, 1 par, Rokoko, "Skrattstolar", Lindome, 1700-tal.

Förgyllt trä.
Rygghöjd 94 cm.

Åldersslitage. Benen med skruvförstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllt trä.
Rygghöjd 94 cm.

Antal besök: 1 696