STOL samt PALLAR/BORD, 3 st, trä, samt BRICKA, keramik, Etiopien, 1900-tal.

248743. STOL samt PALLAR/BORD, 3 st, trä, samt BRICKA, keramik, Etiopien, 1900-tal.

Stol.
3 pallar, höjd 32 - 38 cm.
Bricka, keramik, diameter 69,5 cm.

Slitage, skador, sprickor. Bricka med slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol.
3 pallar, höjd 32 - 38 cm.

Antal besök: 1 534