TOBAKSBURK, trä med krön av delfinfigurin i tenn, 1920/30-tal.

248716. TOBAKSBURK, trä med krön av delfinfigurin i tenn, 1920/30-tal.

Höjd ca 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 877