CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, "Veuve, Clicquot-Ponsardin, Reims", Frankrike, 1900-talets första hälft.

248688. CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, "Veuve, Clicquot-Ponsardin, Reims", Frankrike, 1900-talets första hälft.

Märkt, "Veuve, Clicquot-Ponsardin, Reims"

Höjd ca 19.5 cm. Dekor med druvor.

Bucklor. Slitage.
Invändigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor. Slitage.
Invändigt bruksslitage.

Antal besök: 2 910