JULES SCHYL. Parti tavlor, 2 st, "Nunnan" och saxofonist, litografi och gravyr, signerade Schyl och 1 daterad 1942.

248683. JULES SCHYL. Parti tavlor, 2 st, "Nunnan" och saxofonist, litografi och gravyr, signerade Schyl och 1 daterad 1942.

24x18 cm
1 betitlad "Nunnan" och signerad orig. lito, 1942, Schyl
1 saxofonist, signerad orig.gravyr., 1942, Schyl.

Gulnade.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

24x18 cm

Gulnade.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 1 764