ATLAS, Andrees stora handatlas, tredje nordsika upplagan.

248632. ATLAS, Andrees stora handatlas, tredje nordsika upplagan.

Albert Bonnier förlag Stockholm, kartorna tryckta i Liepzig, text och framsidor Stockholm 1906-1907.

Slitage, veck, ej genomgången, omslag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 551