SPEGEL, nyrokokostil, 1900-tal.

248591. SPEGEL, nyrokokostil, 1900-tal.

Förgylld samt bronserad. Höjd 80 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 756